PEG

Painted Equator Gallery

Ste 531 994 návštevník

Ako prispieť?

Krok č. 1: zvoľte si čiastku, ktorou nás chcete podporiť – buď z preddefinovaných súm alebo vlastnú sumu. Minimálna čiastka je 1 €. Kliknite na „Podporte nás“. Budete presmerovaný na webovú stránku PayPal, cez ktorú vykonáte úhradu

Krok č. 2: po vykonaní úhrady budete presmerovaný na webovú stránku PEG, kde sa vám otvorí vybraný obrázok a vygeneruje kód. Kliknite na záložku „Stiahni“, obrázok sa vám otvorí v tlačovej kvalite vo formáte pdf vo vašom prehliadači, môžete si ho vytlačiť alebo uložiť na váš disk do vášho počítača.

Ak si obrázok nechcete hneď stiahnuť alebo ste sa rozhodli pre iný obrázok, kód si uchovajte a neskôr ho môžete použiť na stiahnutie vami vybraného obrázku

UPOZORNENIE: Vykonaním úhrady súhlasíte s uvedeným vyhlásením: Vybraný a stiahnutý obrázok je autorským dielom, je chránený autorským zákonom, jeho šírenie alebo použitie je porušenie autorského zákona.

V prípade akýchkoľvek otázok, nezrovnalostí alebo problémov so sťahovaním obrázka nás kontaktujte e-mailom, sme tu pre Vás!